Loading
در حال بارگذاری

دربارۀ ما

شرکت پترو صنعت ساپرا به عنوان یک شرکت بازرگانی و مشاوره، ارائه دهنده خدمات بازرگانی متمرکز بر تجهیزات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و نیرو گاهی می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن طیف وسیعی از اطلاعات، تجربه و دانش بازرگانی کافی، توانایی لازم برای ارائه کلیه خدمات بازرگانی و تامین کالا و تجهیزات با توجه به مشخصات درخواستی کارفرمایان از تولید کنندگان معتبر و شناسایی شده در سراسر جهان، در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین کیفیت را دارا می باشد.

تلاش همیشگی ما، همکاری با تولید کنندگان و کارخانه های معتبر و مطرح دنیا جهت ارائه خدمات با کیفیت، جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان مان می باشد. رسالت شرکت پترو صنعت داشتن ارزش افزوده برای مشتریان، کارفرمایان و شرکت های همکار می باشد.

همچنین زنجیره تامین شرکت پترو صنعت ساپرا بر اساس حضور شرکت های محلی و مقیم وابسته به گروه ساپرا در سراسر جهان، از جمله اروپا (کشور آلمان به عنوان قلب صنعتی اروپا)، آسیا (چین، قطب تولید و تامین تجهیزات و کره جنوبی، پیشتاز تولید با کیفیت) و آمریکا ( کانادا، از صنعتی ترین و پیشرفته ترین کشورهای شمال آمریکا)، یک زنجیره کامل و مطمئن و کاملا مطلع و مقیم می باشد که ریسک های بازرگانی و تامین کالا را به حداقل ممکن می رساند.

سهام داری مشترک در شرکت های پترو صنعت ساپرا (PSS - ایران)، SAPRA Consulting and Trading Gmbh (آلمان)، SAPRA Sustainable Development Inc (کانادا)، SAPRA Corporation Ltd (کره جنوبی) و Yuxing Energy Technology (چین) این اطمینان را به کارفرمایان ما می دهد که با شناخت از عملکرد هر کدام از این شرکت های بتوانند به سایر شرکت های گروه نیز اعتماد کنند.

همچنین انتخاب هوشمندانه و سخت گیرانه شرکت های همکار، که این شرکت به آنها خدمات نمایندگی انحصاری می دهد، گواه از پایبندی این شرکت به تعهد خود جهت ارائه کالا و خدمات با کیفیت و مطمئن می باشد.

شرکت پترو صنعت ساپرا مفتخر است که نماینده شرکت های صاحب نام صنایع مختلف در ایران باشد. این شرکت در زمینه اقلام لوله کشی نماینده بزرگترین، قدیمی ترین و معتبرترین تامین کننده و انباردار این اقلام در دنیا (شرکت Van Leeuwen هلند) می باشد و در زمینه شیرآلات نماینده انحصاری شرکت FBV Inc می باشد.

در تجهیزات ابزار دقیق نماینده و عامل پخش انحصاری دو سازنده معتبر بین المللی می باشیم (شرکت Wise Control کره جنوبی و شرکت ATEXPROOF هلند).

در خصوص تجهیزات ثابت و دوار مکانیکی، شرکت های TISSOT فرانسه، Borger آلمان، SAMWON کره جنوبی و گروه TIDFORE چین، نیاز به معرفی ندارند و از بهترین های حرفه خود هستند.

در زمینه تجهیزات فرایندی، شرکت های ECON آلمان و شرکت Andritz آلمان دارای تولیدات انحصاری و لیسانس محصولات بسیار مدرن خود می باشند. این مجموعه از قراردادهای نمایندگی انحصاری، پشتوانه بسیار بی نظیری از تامین کالای با کیفیت در پروژه ها می باشند.

Introduction Background